Позиція селищного голови Чабанів та Новосілок є незмінною щодо створення сприятливих, комфортних умов для навчання та перебування дітей в дитячих навчальних закладах.
Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з заступниками, директорами комунальних підприємств та інспектором з благоустрою перевірив хід ремонтних робіт на ряді соціальних об’єктів в Чабанах та Новосілках.

Найбільший акцент на хід та якість ремонтних робіт, строки виконання, готовність прийняти дітей на виховання з 1-го вересня, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, зробив при інспектуванні дитячих навчальних закладів «Дзвіночок» в Чабанах та «Яблучко» в Новосілках. Обговорив нагальні питання та шляхи їх вирішення разом з завідуючими дитячими садочками Аллою Джемесюк та Ларисою Товстоног.
В дитячому садочку «Яблучко» було перевірено завершальний етап по встановленню нових та капітальному ремонту діючих павільйонів, дитячих майданчиків, благоустрою території бруківкою, капітальні ремонтні роботи в групах Соняшник та Ромашка.
В дитячому садочку «Дзвіночок» також було перевірено якість робіт по встановленню нових дитячих майданчиків та ігрових комплексів, благоустрою території садочку сучасною бруківкою, ремонтні роботи в групі Бджілка, музичної зали, прального блоку, вхідної групи приміщень. 
Враховуючи щорічний епідеміологічний ріст захворювань серед дітей на гострі вірусно-респіраторні та простудні захворювання серед дітей, з метою профілактики, найближчим часом заплановані роботи по облаштуванні соляної кімнати в ДНЗ «Дзвіночок» з метою оздоровлення дітей (дихальна система) безпосередньо в дитячому садочку, розроблено проектно-кошторисну документацію, отримано відповідні дозволи та погодження.
По результатам інспектування соціальних об’єктів селищний голова Олександр Киризлієв провів робочу нараду.


Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика