Діти відразу і невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі по природі своїй – радість і щастя.
Віктор Марі Гюго

 

Стало вже доброю традицією проводити у травні кожного року свято, започатковане головою Чабанівської селищної ради, почесним головою ГО «Розвиток Київщини» Олександром Киризлієвим, на якому відзначаються наші мешканці, батьки, новонароджених дітей в минулому році. Цього року свято новонароджених мешканців у 2018 році відзначалося 31 травня в Центрі культури та дозвілля смт Чабани, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, яке святкується міжнародною спільнотою 1 червня. 
Саме у травні, коли природа одягається в різнобарви веселки, а сонце не шкодує свого тепла, мабуть і прийнято святкувати День матері - у другу неділю травня, Міжнародний День сім’ї – 15 травня (з 1994 року), православне свято жон-мироносиць – у третю неділю після Пасхи. Тому і святкування новонароджених, які стали нашими мешканцями, нашою однією сім’єю Чабанівскої селищної ради, відбувається як одне із великих сімейних свят. 
На святковому заході привітали жителів Чабанів та Новосілок, батьків новонароджених дітей, від імені голови селищної ради Олександра Киризлієва заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, секретар виконавчого комітету Наталія Макарська.
Кожна родина та новонароджені отримали у подарунок від голови, за підтримки Громадської організації «Розвиток Київщини», символічну Медаль «Народженому мешканцю смт Чабани 2018 року» чи «Народженому мешканцю с. Новосілки 2018 року» та червоні троянди. Відповідно схваленої депутатами Чабанівської селищної ради Програми «Турбота» та Положення «Про підтримку сім’ї та молоді смт Чабани та с. Новосілки Чабанівської селищної ради на 2019 рік», батьки отримали грошову матеріальну допомогу.
Заступники голови привітали всіх присутніх з поповненням в сім’ях, побажали мирного неба та сімейного благополуччя. Акцентували увагу на тому, що позиція селищного голови та багатодітного батька Олександра Киризлієва, а також позиція Чабанівської селищної ради 7-го скликання, є незмінною щодо подальшої підтримки молодих сімей на території населених пунктів, розвитку освіти та спорту, культури та мистецтв. Зазначили, що обов’язком кожного з батьків є не лише виростити дитину та дати їй життя, але і дати їй гідну освіту, виховання, допомогти знайти свій поклик у житті, стати гідним патріотом своєї Батьківщини. Проінформували присутніх про діяльність селищної ради в напрямі розвитку і благоустрою населених пунктів, про роботу, яка ведеться для вирішення соціальних питань, про хід будівництва сучасної школи з басейном та спортивним комплексом у Чабанах, про постійний благоустрій прибудинкових територій, розвиток інфраструктурних об’єктів на території ради, оновлення дитячих павільйонів, утеплення та ремонт дахів в дитячих навчальних закладах «Дзвіночок» та «Яблучко», утеплення Новосілківської школи, ремонт дороги по вулиці Новій в Новосілках та інші. 
Представники Виконавчого комітету також зазначили, що ще багато запланованих робіт, згідно затвердженого Плану соціально-економічного розвитку населених пунктів на найближчі роки, треба буде виконати.
У 2018 році в Чабанах та Новосілках народилося понад 200 дітей, з яких офіційно зареєстрованими у Чабанівській селищній раді (або зареєстрований хтось із батьків новонароджених ) є 88 дітей, з них 34 хлопчики та 54 дівчинки, у трьох родинах з Чабанів у 2018 році народилися двійнята.
Колектив Центру культури та дозвілля підготував чудову святкову концертну програму.
ВІТАЄМО РОДИНИ З НОВОНАРОДЖЕНИМИ ДІТЬМИ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика