Чабанівська селищна рада та ГО"Розвиток Київщини " провели ряд заходів та зустрічей з людьми обмеженими у своїх можливостях, членами їхніх сімей та опікунами до Дня інвалідів.

 

Заходи та зустрічі проходили у ветеранській кімнаті с.Новосілок та у приймальні ГО "Розвиток Київщини" в Чабанах. Найбільш соціально не захищені інваліди, люди обмежені у своїх можливостях, серед яких обмежені у пересуванні та прикуті до ліжка, отримали від голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва адресні матеріальні допомоги та від ГО"Розвиток Київщини" продуктові набори.
За дорученням селищного голови заходи проводив заступник голови з соціальної політики та гуманітарних питань Олег Наумчук. У зв"язку з епідемією простудних захворювань ветеранським організаціям та соціально незахищеним верствам населення було передано антибіотики широкого спектру дії (прийом лише за призначенням лікаря).Також долучилися до організації в проведенні даних заходів та надали посильну допомогу місцеві депутати: Грузинська В.М., Среда К.П., Коваль А.В., Ратушенко І.Т., Климчук Л.В., Матвієнко В.В., місцевий меценат та волонтер-Ксенія Врачевська.
Приємно було вручити нашому землякові, учаснику Великої Вітчизняної війни Івану Микитовичу Пасічнику, відзнаку від Президента України, ювілейну медаль "70 років Перемоги над нацизмом".

3 грудня 1992 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем інвалідів, людей з обмеженими можливостями.
Проведення даного дня спрямовано на посилення уваги суспільства до проблем інвалідів, захисту їх прав. Мета
даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом та обмежений у своїх можливостях від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.

Чисельність інвалідів у всьому світі, на жаль, зростає. Причиною цьому є природні катаклізми, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні пригоди, вроджені патології та хронічні захворювання. Відсутність здоров’я через хворобу, травму, нещасний випадок або з інших причин, вимагає проведення відновного лікування або реабілітації, допомоги та уваги близьких людей, суспільства та держави. Жага до життя, бажання бути потрібним родичам, нести суспільну користь людям, не розчаровуватися у житті, як би не було важко...

 

Милый Ангел

Мой милый Ангел, ты за мной
С улыбкой нежной наклонясь
Рукой дотронулся-постой!
Еще работа осталась...

Еще хочу дождаться я
Чтоб вырос внук, он очень мал.
Как заколосится земля
И солнца выглянет овал.

Мне трудно жить, но и с тобой,
Мне очень хочется идти.
Сейчас зима, прийди весной,
Может нам будет по пути.

Весною будут провожать
Капели звон и птичий щебет.
Я им не буду отвечать
И жизни подведу свой дебет.

А может ты весной и сам,
Свое отклонишь предложенье.
Вернешься вверх к своим Богам,
Попросишь за меня прощенья.

Когда бы ты не приходил
У нас найдется просьба к Богу.
Чтобы не много погодил
И дал собраться в путь дорогу...

Прости мой Бог меня за то,
Что хочется здесь жить подольше.
Когда пришлешь свое авто,
Мне не придется думать больше...

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика