Освіта та навчальні заклади

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОСВІТЯНСЬКОЇ НИВИ!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем Вчителя та Днем працівників освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними покликанню вчителя на все життя.

Детальніше...

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Заяви та документи на зарахування дітей до 1 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Києво-Святошинської районної ради Київської області будуть приймати в приміщенні закладу з 02 по 26 червня 2020 року з 8.00-13.00 год. з дотриманням обмежувальних протиепідеміологічних заходів.
29 червня 2020 року буде видано наказ про зарахування учнів до 1 класу та 30 червня 2020 року оприлюднено списки на сайті ліцею із зазначенням лише прізвищ дітей.

Перелік документів, необхідних для зарахування до 1-ого класу

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10 травня 2018 р. № 367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» один із батьків має подати такі документи (і пред'явити оригінал):
- заяву визначеного зразка;
- копію свідоцтва про народження дитини (обов’язкова умова 6 років на
01.09.2020 р.);
- оригінал медичної довідки №086-1/о, містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізкультурою;
- картку щеплень дитини (копію);
- фото для особової справи (1 екземпляр)
- документи для підтвердження території обслуговування чи реєстрації, батьки мають подати копію ОДНОГО з документів зі списку:
1. Паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина
України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує
додаткового захисту, посвідчення особи якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні);
2. Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування.
3. Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування.
4. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
5. Документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових
прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо).
6. Рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, права користування, права
власності, права на реєстрацію місця проживання.
7. Документ, що засвідчує право користування житлом (договір оренди тощо), що для цілей цього Порядку підтверджує місце
проживання за умови його нотаріального посвідчення або реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР;
8. Довідка про проходження служби у військовій частині.
9. Акт обстеження умов проживання.
10. Акт обстеження матеріально-побутових умов.

Звертаємо увагу батьків, що навчання першокласників буде здійснюватися за Типовою освітньою програмою Нової української школи та Освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Адміністрація Новосілківського академічного ліцею «Ерудит»

ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ТА ВИПУСКНИКИ! ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

 За традицією, свято Останнього Дзвоника в школах та ліцеях України проходить в останню п’ятницю травня. В цьому році свято проходить в онлайн режимі.
Цей день ознаменовує веселу та довгоочікувану пору літніх канікул для школярів і відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускникам.

Детальніше...

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В НОВОСІЛКІВСЬКІЙ ШКОЛІ

В Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання Києво-Святошинського району Київської області відбулися урочистості з нагоди Дня Знань та свята Першого Дзвоника, розпочався новий 2019-2020 навчальний рік.

Детальніше...

ДОРОГІ ДІТИ ТА БАТЬКИ, ШКОЛЯРІ І СТУДЕНТИ! ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ПЕДАГОГИ, ВИХОВАТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ СФЕРИ ОСВІТИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

День Знань – це особливе свято для всіх, хто навчається і навчає. Для школярів і студентів ,- це новий відрізок життя, насичений яскравими подіями, першими випробуваннями та перемогами. Для педагогів,- це свято яке знаменує початок нового етапу в роботі, втілення творчих задумів і сподівань. Навіть давно закінчивши навчання, ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів, однокласників і чудові шкільні та студентські роки. 

Детальніше...

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ ПЕРЕВІРИВ ЯКІСТЬ ТА ХІД РЕМОНТНИХ РОБІТ В ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ «ЯБЛУЧКО» ТА «ДЗВІНОЧОК»

Позиція селищного голови Чабанів та Новосілок є незмінною щодо створення сприятливих, комфортних умов для навчання та перебування дітей в дитячих навчальних закладах.
Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з заступниками, директорами комунальних підприємств та інспектором з благоустрою перевірив хід ремонтних робіт на ряді соціальних об’єктів в Чабанах та Новосілках.

Детальніше...

ВІДЗНАЧЕННЯ УСПІШНОГО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ!

За підтримки Голови Чабанівської селищної ради Киризлієва Олександра Федоровича та Громадської організації «Розвиток Київщини» колектив Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відзначив успішне завершення навчання у школі цікавою та змістовною подорожжю мальовничими та історичними регіонами України.

Детальніше...

У Новосілківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник…

На святкову лінійку перед школою зібралася  дружна і велика шкільна  родина. Дзвінкоголоса малеча, серйозні старшокласники, стурбовані батьки та педагоги з нетерпінням та радістю зустрічали  випускників 11-го класу,  для яких останній дзвоник ,як учнів школи, дійсно був останнім...

Детальніше...

З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК

Як швидко плине час...Ось і незабаром закінчиться 2018 рік...і прийде Новий 2019 рік.
Про швидкий прихід Нового Року та Різдвяних свят нам завжди нагадує одне з перших великих зимових православних свят-День Святого Миколая, яке є одним з найулюбленіших та довгоочікуваних свят для дітей.

Детальніше...

У НОВОСІЛКІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні у Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання відбулося свято Першого дзвоника, розпочався новий 2018-2019 навчальний рік.
Це особливе свято для 150 першокласників, які сьогодні вперше займуть свої місця за шкільними партами, це особливе свято для 9-ти та 11-класників, бо цей навчальний рік буде для них випускним і скоро треба буде визначатися у житті та обирати свою правильну дорогу, це свято для всіх учнів, батьків, вчителів та директора школи.

Детальніше...

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ'Я ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ!

Літній відпочинок лише розпочався, а учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вже відкрили морський сезон в м.Очакові на березі Чорного моря за рахунок коштів, виділених Чабанівською селищною радою. Діти насолоджувалися прекрасними краєвидами та купалися у морі досхочу, мали можливість відвідати екскурсії.

Детальніше...

Зустрічай нас, Закарпаття!

Ось і завершився навчальний рік. Позаду безліч подій: педагогічні ради, батьківські збори, свята, розваги, методичні об’єднання. На
виконання завдань річного плану закладу злагоджено працював весь колектив «Яблучка», тому традиційно найкращим подарунком для
всього колективу стала подорож від голови Чабанівської селищної ради та Почесного голови ГО «Розвиток Київщини» Киризлієва
Олександра Федоровича. Людини, яка розуміє потреби, підтримує ідеї та допомагає їх реалізовувати .

Детальніше...

ЗУСТРІЧ МУДРОСТІ З ДИТИНСТВОМ В ДНЗ "ЯБЛУЧКО"

Вже традиційно, щороку в ДНЗ "Яблучко " проходять вечори-зустрічі з ветеранами та людьми поважного віку, в тому числі і ветеранами освітянської праці,- "ЗУСТРІЧ МУДРОСТІ З ДИТИНСТВОМ". Цього разу творчий захід мав тематичну назву "Пісні моєї молодості".

Детальніше...

НОВИНИ ВІД ДНЗ «ЯБЛУЧКО»

Цікаві форми роботи з дітьми в ДНЗ "Яблучко" поза програмою активно впроваджує вихователь старшої
групи "Зайчата" Шевчук Галина Романівна. Ось і сьогоднішній день не став вийнятком, діти готували овочевий
салат "Вінегрет". А приготування цього салату, одне з непростих завдань, адже дітям потрібно працювати з
ножами і тому на допомогу вихователю прийшли справжні помічники - батьки , які підтримали та допомогли дітям
приготувати смачний овочевий салат. Всі учасники поцесу - молодці!!!!

ЧУДОВИЙ ВИХІДНИЙ У ГЕТЬМАНСЬКІЙ СТОЛИЦІ

Кожна поїздка збагачує нас духовно і дає можливість замислитись над важливим. Скільки всього є навколо нас, чого ми не знаємо і не бачимо. Але приходить час, наприклад, для таких подорожей, і тоді думаєш собі: чи на рідній Україні я??

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ-ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні першокласники, школярі, батьки та вчителі!

Свято Першовересня завжди є пам"ятним та незабутнім, особливо для тих , хто в перший раз прийде до свого класу та сяде за шкільну парту, познайомиться з першим Вчителем, який відкриє дорогу в широкий світ знань....

Детальніше...

ВЕСЕЛО ЗУСТРІЛИ ЛІТО...

Весело зустріла літо малеча дошкільного навчального закладу «Яблучко» . Літо – найбільш сприятлива пора не лише для оздоровлення і загартування, а й для всебічного розвитку дітей та формування у них пізнавальної активності.

Детальніше...

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2017!

Усе повторюється – радість і печаль ,
У нас в житті усе ще може бути –
Від перших «Здрастуй», до гірких «Прощай»,
І лиш дитинства світ не повернути .
І дощ, і сніг, і щастя, і журба –
Все буде ще не раз в житті людини,
І тільки випускний , святковий бал
У кожного із нас один – єдиний.

Детальніше...

«ПРАВОВА СВІДОМІСТЬ МОЛОДІ» – ПРОЕКТ СВІДОМОГО МАЙБУТНЬОГО

На теренах України дедалі більшої уваги серед молоді набуває тема розвитку інституту прав та свобод людини та громадянина. Серце країни – Київщина, бере активну участь в розвитку та вивченні даного питання.

Детальніше...

ПОДОРОЖ МАЛЬОВНИЧОЮ ЧЕРНІГІВЩИНОЮ

Для педагогів Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчальний рік завершився подорожжю до мальовничої Чернігівщини - краю, де налічується 610 природних заповідних об'єктів, що роблять цю територію привабливою для відпочинку.

Детальніше...

КОЛЕКТИВ ДНЗ "ЯБЛУЧКО" ВІДВІДАВ ЗАКАРПАТТЯ!

Ось і закінчився навчальний рік в нашому дитячому садочку «Яблучку», що в селі Новосілки. Пролетіли дні, прошуміли випускні свята. Кожна дитина випустила в небо кульку з найзаповітнішим своїм бажанням. Закінчення навчального року чекали і наші працівники. Адже так багато сил було витрачено на організацію свят, розваг, виховний та навчальний процес, районні заходи, тощо.

Детальніше...

Міжнародний День Землі в ДНЗ "Яблучко"

Міжнародний День Землі відзначають 22 квітня. В цей день прославляють природу, зустрічають птахів, всі небайдужі люди звертають увагу громадськості на існуючі глобальні проблеми.

Детальніше...

Педагоги «Яблучка» відвідали національний музей іграшки.

« У дитини має бути

мудрий та добрий помічник – іграшка!»

(В.О. Сухомлинський)

 

Гра – провідна діяльність дітей дошкільного віку. В грі діти проводять репетицію власного подальшого життя. Вони вчаться доглядати

за меншим, допомагати старшому, любити цей дивний світ. В дошкільному навчальному закладі «Яблучко» педагогічні

працівники значну увагу приділяють питанням формування іграшкового

фонду в групах, створення належного предметно - дійового середовища в

кожній груповій кімнаті. Звичайно, велика подяка батькам за придбані

іграшки та посібники. Але педагоги закладу самостійно виготовляють цікаві

та потрібні дітям забавки. В січні – місяці буде проведено конкурс на кращу

іграшку з покидькового матеріалу серед педагогів та дітей кожної вікової

групи. Ця робота не лише задовольнить ігрові запити дітей, але й сприятиме

розвитку творчості, уяви в маленьких дошкільників.

Згідно визначених перспектив в роботі закладу в січні – місяці

також запланована екскурсія педагогічних працівників в музей іграшки м.

Києва. За сприянням Чабанівської селищної ради було виділено

транспорт для організації екскурсії.

І ось ми в храмі Іграшки!

Яскраві, старовинні, різноманітні за формою та кольором приваблюють

своєю неповторністю та різноманіттям.

Потрапивши в музей, кожен з нас мав змогу поринути у минуле, коли

наші бабусі та дідусі бавилися ляльками-міліціонерами, солом’яними

бичками, глиняними брязкальцями, дерев’яними солдатиками. Тут можна

побачити перших дерев’яних трансформерів, виготовлених ще у 30-х роках

минулого століття. Тоді такі іграшки перетворювалися не на різноманітних

роботів, а у тваринок та на машинки сільськогосподарського призначення. Є

тут і неваляшки, і целулоїдні фігурки, і мотанки, і одне із перших лото. А ще

у музеї знаходяться унікальні настільні ігри, які нашим сучасним дітям були

б дуже цікавими і незвичними. Тому ми бажаємо всім відвідати музей

іграшки. Від побаченого в музеї ви обов'язково отримаєте задоволення.

 

Вихователь-методист Ольга Красуля

 

 

18 грудня 2016 року курси англійської мови HYDEPARK в Чабанах провели 2016 рік під егідою «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»

18 грудня 2016 року курси англійської мови HYDEPARK в Чабанах провели   2016 рік під егідою «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ». Це новий не стандартний підхід святкування даного свята, метою якого було навчити дітей цінувати все те, що для них роблять батьки, ті люди, які їх люблять тавиховують. Саме свято проходило в актовому залі інституту  землеробства. У виставі брали учать  майже 30 студентів HYDEPARK, як дорослі так і діти ,  наймолодшому з них було 4 рочки.  Сама вистава складалась з трьох частин. Інтелектуального конкурсу  «DoyouknowEnglish?», де всі учасники конкурсу отримали квитки в кінотеатр. Також дітки  розіграли сценку «12 місяців» англійською мовою . Була і юмористична сценка за участю дорослих . Серед конкурсантів була й  чемпіонка України з художньої гімнастики. Як заведено у всіх новорічних виступах  в кінці мав би вийти Дід Мороз, але його не було, замість нього вийшли дітки , які тримали подарунки в руках призначені для батьків .  Кожна дитина сказала слова подяки своїм батькам,  висловила все, що не могли би сказати в звичайний день . Від слів дітей, які були надзвичайно щирими, ні один гість не залишився байдужим,  були навіть сльози щастя  .  Це був дебютний виступ для HYDEPARK.  Це шоу ще раз нагадало діткам, що незалежно від того якою мовою ми розмовляємо , якої є  національності та віросповідання, перш за все ви  ми всі діти для своїх батьків й завжди повинні пам’ятати ,що святиня і повага є там де  є слово Тато й Мама, де є любов у сім"ї!

Курси англійської мови HYDEPARK виражають  свою подяку Інституту  землеробства за надання приміщення, селищному голові Олександру  Киризглієву та його заступнику Юрію Бондарю за сприяння в організації та проведенні даного заходу.

Ми знаходимось на вул Юності 3, тел 0985616585 .Запрошуємо всіх бажаючих вивчати іноземну мову.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЧАБАНІВ

Багато дітей разом зі своїми родинами відвідали Центр культури та дозвілля в Чабанах у День святого Миколая. Це було велике свято для дорослих і малюків. Діти разом з працівниками Центру та директором Ольгою Когут підготували чудову концертну програму та виставку своїх художніх робіт. Всього в заходах взяли участь більше 50 дітей. До всіх присутніх з вітальними словами з нагоди свята від імені Чабанівської селищної ради та селищного голови Олександра Киризлієва звернулися заступники Дмитро Шафорост та Олег Наумчук. Всі учасники отримали від селищного голови Олександра Киризлієва та ГО"Розвиток Київщини" подарунки до Дня святого Миколая. До всіх присутніх звернувся настоятель Свято-Троїцького Храму отець Мирослав. Приємно зазначити, що Чабани та Новосілки стають духовними центрами розвитку духовності, патріотизму та творчості для дітей, а це дитячі садочки "Яблучко " та "Дзвіночок", Новосілківська загальноосвітня школа, Центр культури та дозвілля в Чабанах, Недільна школа при Свято-Троїцькому Храмі. Все більше дітей з родинами відвідує та бере участь у подібних заходах, які прививають любов до Батьківщини, історії, звичаїв та побуту українського народу, вчать шанувати сімейні цінності, проповідують християнське вчення та норми моралі. Чабанівська селищна рада розуміє, що в скорому майбутньому приміщення Центру культури та відпочинку необхідно буде збільшувати аби всі охочі могли завжди відвідати подібні заходи.

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ДНЗ "ДЗВІНОЧОК" В ЧАБАНАХ

В приємній та теплій атмосфері пройшов творчий вечір до Дня святого Миколая у дитячому садочку "Дзвіночок" в Чабанах. Діти, педагоги та завідуюча садочком Лариса Миколаївна Товстоног підготували чудову святкову програму: співали,танювали, декламували вірші, була і театралізована постановка в якій добро перемогло зло...А святий Миколай передав на санчатах дітворі подаруночки....Дітей прийшли підтримати їхні батьки. Всіх присутніх благословив настоятель місцевого Свято-Троїцького Храму отець Мирослав та розповів про історію святкування свята святого Миколая Мирлікійського-Чудотворця, подарував кожній дитині по іконці. З вітальним словом на честь свята до дітей, педагогів, батьків звернувся голова селищної ради Олександр Киризлієв, який разом зі своїми заступниками Юрієм Бондарем, Дмитром Шафоростом та Олегом Наумчуком вручив кожній дитині-учаснику святкової програми по подаруночку від святого Миколая!

ПРИВІТАЛИ МАЛЕНЬКИХ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ "ЯБЛУЧКО" У НОВОСІЛКАХ ТА "ДЗВІНОЧОК" У ЧАБАНАХ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

На День святого Миколая завітали привітати зі святом та вручили подаруночки юним вихованцям дитячих садочків "Яяблучко" та "Дзвіночок" представники Чабанівської селищної ради разом з селищним головою Олександром Киризлієвим та представниками ГО"Розвиток Київщини".
Дуже приємно було бачити усміхнені та радісні обличчя малечі. Діти ,в свою чергу, разом з педагогічними колективами підготували цікаві концертні програми. Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері.
На сьогоднішній день в дитячому садочку "Яблучко" у Новосілках виховується біля 250 вихованців, а у дитячому садочку "Дзвіночок"-біля 460 вихованців. Це говорить про те,що наші населені пункти молодіють та зростають. В обох ДНЗ є чудові зформовані педагогічні колективи, які по-справжньому люблять свою професію, дітей та працюють за покликом душі. Багато сил в розвиток садочків вкладають висококваліфіковані завідуючі з великим досвідом роботи Алла Миколаївна Джемесюк та Лариса Миколаївна Товстоног.
Також дуже приємним є те, що за цей рік наші дитячі садочки дуже змінилися на краще, відбулося багато позитивних змін, зроблено ремонти та утеплення.
Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду!
З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай -
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!

КОМФОРТНІ ПАРТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з представниками виконавчого комітету та ГО"Розвиток Київщини" передав школярам Новосілківської загальноосвітньої школи зручні і комфортні парти та стільці. Виробником даних меблів є швейцарська фірма EMBRU.

Парти та стільці є дуже якісними, надійними, екологічними (деревина та метал) та зручними, обладнані гідравлічними механізмами, регуляторами куту нахилу та підйому з можливістю у використанні як для школярів молодших, так і старших класів, відповідають сучасним нормам та стандартам. Таким чином забезпечено шкільними меблями 4 класи на 120 учнівських місць (60 парт на два місця та 120 стільців).

Багато радості було у школярів, педагогічного колективу, завідуючої господарством та найбільше раділа сучасним партам директор школи, депутат селищної ради Ірина Олегівна Ліщук, яка впродовж багатьох років очолює педагогічний колектив школи та вболіває за якісний рівень навчання учнів та комфортні умови в школі.

Не забули згадати про дитинство та шкільні роки селищний голова Олександр Киризлієв разом зі своїми заступниками Юрієм Бондарем, Дмитром Шафоростом та Олегом Наумчуком, посидівши за партами.

Питання освіти та виховання підростаючого покоління, створення належних умов навчання є і надалі будуть в числі пріоритетних для Чабанівської селищної ради, яка є вдячною за співпрацю директору школи Ірині Ліщук, голові ветеранської організації Марині Тесанюк та голові благодійного фонду Леоніду Соколову.

Бажаємо нашим школярам успіхів у навчанні!

Більше статей...

 1. День української писемності та мови
 2. Утеплення дитячих садочків
 3. Відсвяткували День працівників освіти
 4. У Чабанах відрилися курси англійської
 5. Розпочався новий навчальний рік
 6. Новосілківська школа – освітній та спортивний центри
 7. Наш «Дзвіночок» - рідний дім, гарно й затишно у нім!
 8. Наш «Дзвіночок» - рідний дім – гарно й затишно у нім
 9. «Яблучко» росте!
 10. ПЕРШИЙ РАЗ В ДНЗ
 11. Готуємось до нового навчального року
 12. Навчальний заклад «Яблучко»
 13. Ремонтуємо садок
 14. Прощавай,  дошкільний заклад
 15. Літечко  прийшло !
 16. 12.06.16року в Центрі культури та дозвілля відбувся майстер –клас з вітражного розпису скла.
 17. З Україною в серці. Подорож до Яремче
 18. Відпочинок у Кам`янець – Подільському
 19. Останній дзвоник пролунав у Новосілківській школі
 20. ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО У «ДЗВІНОЧКУ»
 21. Все краще – дітям!
 22. Якісні умови освіти – міцний фундамент майбутнього
 23. Школярів возитиме новий автобус
 24. У ДНЗ «Яблучко» встановлюють прогулянкову веранду
 25. У садочках дітей привітали з Новим роком
 26. Школі у Чабанах бути!
 27. ДНЗ «Дзвіночок» та «Яблучко» отримали субвенції
 28. Школа-привид

Яндекс.Метрика