Комунальники та ОСББ

БУДИНКИ ПО ВУЛИЦІ ПОКРОВСЬКА, 5 ТА 5-Б В СЕЛИЩІ ЧАБАНИ ОТРИМАЮТЬ НОВІ ПОКРІВЛІ!

Продовжуємо інформувати…
За ініціативи та підтримки голови Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА, депутатського корпусу, продовжуються роботи з благоустрою та ремонту в будинках старого житлового фонду.

Детальніше...

ДАМО БУДИНКУ НОВЕ ЖИТТЯ!

РОЗПОЧАТО УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ПО ВУЛИЦІ ОЗЕРНІЙ, 4 В НОВОСІЛКАХ!
Кажуть, мій дім-моя фортеця! Досить важливу роль для комфортного проживання та розвитку людини є саме умови її проживання.

Детальніше...

ОНОВЛЮЄМО МАТЕРІАЛЬНУ БАЗУ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Ефективність роботи та якість послуг, що надаються, кожного комунального підприємства залежить не лише від кваліфікації спеціалістів і керівників, добросовісного виконання ними своїх професійних та посадових обов’язків, але і від наявності та стану матеріально-технічної бази підприємства. 

Детальніше...

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ КП «НОВОСІЛКІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» З 20-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ!

20 років…це багато чи мало? 
Сьогодні колектив КП «НОВОСІЛКІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Чабанівської селищної ради приймає вітання з нагоди 20-річного ювілею з дня заснування підприємства.

Детальніше...

Чабанівська селищна рада інформує

Чабанівська селищна рада інформує, стосовно тарифів на надання послуги на

теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з

централізованого опалення:

Детальніше...

До уваги споживачів селища Новосілки!

Доводимо до вашого відома, що КП «Новосілківська керуюча компанія» має намір з жовтня 2017 року здійснити зміну тарифів.

 

Детальніше ознайомитися з тарифами можна за посиланням.

До уваги споживачів селища Чабани!

До уваги споживачів селища Чабани!

Доводимо до вашого відома, що КП «Керуюча компанія Чабани» має намір з жовтня 2017 року здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, бюджетної сфери і комерційних підприємств (інші).

 

А також доводимо до вашого відома, що КП «Керуюча компанія Чабани» має намір з жовтня 2017 року здійснити зміну тарифів на послугу з утримання будинку та прибудинкової території 

Детальніше можна ознайомитися за посиланням.

 

ВСТАНОВЛЕНО ОГОРОЖУ НАВКОЛО ДОТ №186

КП "Керуюча компанія Чабани" за проханням мешканців будинків, які знаходяться по сусідству з ДОТ #186 (вул.Покровська 3-а),було встановлено огорожу за для безпеки від травмувань громадян. Велика подяка за фарбування огорожі Степаненко Ніні Петрівні.

В НОВОСІЛКАХ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ НОВОСІЛКИ-ЧАБАНИ ТА КРЮКІВЩИНА-ЛІСНИКИ ПІСЛЯ ПОТОЧНО-СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ЗА УЧАСТЮ МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ ВОЛОДИМИРА ОМЕЛЯНА ТА

Відкриття оновлених доріг відбулося в селі Новосілки Чабанівської селищної ради по вулиці Васильківській навпроти районного Будинку культури за участю депутатів громади Чабанів та Новосілок, депутатів місцевого, районного та обласного рівнів, депутатів Верховної ради, представників Кабінету Міністрів України, громадських та ветеранських організацій, представників Радикальної партії Олега Ляшка.

Детальніше...

ЗАВЕРШЕНО ПРИБИРАННЯ УЗБІЧЧЯ

За ініціативи Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва завершено прибирання узбіччя по вул.Машинобудівників 1.Під час прибирання було вивизено більше 40 вантажівок сміття.

КП "Керуюча компанія Чабани" виконано прохання жителів мікрорайону "Дослідне господарство"

КП "Керуюча компанія Чабани" виконано прохання жителів мікрорайону "Дослідне господарство" (біля будинку вул.Покровській 7-А) по облаштуванню зручного, нового майданчика для сміттєзбірників.

РОЗПОЧАТО РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СВІТЛОФОРА НА ЗУПИНЦІ ЧАБАНИ-1 ПО АВТОСТРАДІ КИЇВ-ОДЕСА

Згідно письмового звернення №412 від 04.04.2016.,представляючи інтереси великої 7-тисячної громади Чабанів, депутатського корпусу, голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва до керівництва Київської ОДА розпочато роботи по встановленню в районі автозупинки Чабани -1 та розворотів на Чабани та Гатне по Одеській трасі світлофора. З подібним зверненням до КОДА також звертався сільський голова Гатного.

Встановлення світлофора надасть можливість спростити рух транспорту, який прямує в Чабани та Гатне по Одеській трасі, покращить транспортне сполучення між населеними пунктами.

Вирішення даної транспортної проблеми стало ще більш актуальним останнім часом у зв"язку з розширенням придорожньої сфери послуг широкого користування вздовж автотраси Київ-Одеса та значним зростанням активності руху транспорту черех переїзд Чабани-Гатне в обох напрямках, виникла проблема з переїздом траси Чабани-Гатне, яка до того ж розділяє землекористування ННЦ "Інституту землеробства НААН" з його матеріальною базою, створює проблеми з переїздом технологічного та пасажирського транспорту та аварійно-небезпечну ситуацію з непоодинокими смертельними випадками.Особливо ускладнилася ситуація з введенням в експлуатацію великого мегамаркету, розміщеного зразу ж за перехрестям доріг.
Маємо надію, що найближчим часом заїзд в Чабани та Гатне буде значно спрощеним.

ВІТАЄМО ШАНОВНУ ТАМАРУ МАТВІЇВНУ ГУСАК З 60-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!


Від імені Чабанівської селищної ради вітаємо начальника дільниці ремонту та експлуатації житлового фонду Новосілок КП"Новосілківська керуюча компанія" шановну Тамару Матвіївну Гусак з 60-річним ювілеєм!
За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітав Тамару Матвіївну з ювілеєм, вручив ювілейну медаль "60-років" та Почесну Грамоту за багаторічне сумлінне виконання службових обов"язків заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар.

Від імені колетиву КП"Новосілківська керуюча компанія" привітав ювіляршу та вручив Подяку за сумлінну працю та професійне виконання обов"язків директор КП Василь Губенко.

Тамара Матвіївна працює вже біля 17 років в комунальних підприємствах на території Чабанівської селищної ради, з яких 5 років в Чабанах та 12 років у Новосілках.

 

За період роботи Тамара Матвіївна зарекомендувала себе як відповідальний, добросовістний, кваліфікований працівник, котрий знає і любить свою справу, користується повагою та авторитетом серед колег по роботі, є однією із тих працівників на яких завжди можна розраховувати і знати, що не підведуть.

Бажаємо всього найкращого, успіхів у роботі та нових трудових досягнень!

 

Хай за плечима 60 -
Поважна і значима дата,
А Ви все молода для нас,
Невтомна, лагідна, завзята!
Бажаємо не знати бід,
Не відать смутку і печалі,
І хай іще багато літ
Вас надихають світлі далі!

 

Котельня у Чабанах має належати місцевій громаді, а не Київській обласній раді

Опалювальний сезон у Новосілках почався ще 12 жовтня після розпорядження селищного голови. Тоді температура повітря вночі вже наближалася до нульової позначки. Жителі Чабанів були вимушені мерзнути, адже котельня, яка розташована на території населеного пункту не належить місцевій громаді.

Детальніше...

В одинадцяти будинках встановили теплові лічильники

У багатоповерхівках по вулицях Васильківська, Озерна та Садова в Новосілках до початку опалювального сезону встановили загальнобудинкові теплові лічильники.

Детальніше...

Комунальні роботи у Чабанах

Завершився ремонт відмостки біля будинку Машинобудівників, 4 тротуарною бруківкою виклали відмостку біля будинку, відновили вхідні сходи та поручні, біля кожного під’їзду встановили урни для сміття.

Детальніше...

Комунальні роботи у Новосілках

Календарна осінь вступила в свої права. Незабаром розпочнуться дощі. І знову в Новосілках виникне гостра проблема зливної каналізації (відведення дощової та талої води від багатоповерхових житлових будинків та доріг).

Детальніше...

Надання ритуальних послуг

Наприкінці лютого цього року рішенням Чабанівської селищної ради створено комунальне підприємство з надання похоронноритуальних послуг. Керівнику Вадиму Мостовому разом із командою за короткий час вдалося покращити стан кладовищ.

Детальніше...

У Чабанах зростуть тарифи на воду, а у Новосілках на воду та тепло

У профільній комісії Чабанівської селищної ради працюють над пропозиціями щодо затвердження нових економічно обґрунтованих тарифів у Новосілках і Чабанах, що є вимушеною необхідністю.

Детальніше...

КРОК ЗА КРОКОМ ЙДЕМО ДО НАМІЧЕНИХ ЦІЛЕЙ!!!

Продовжуємо інформувати наших виборців про роботу, яка ведеться...

2 серпня 2016 року голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів другу робочу зустріч з представниками компанії "Терраінжиніринг", інженером -проектувальником Сергієм Ганюком, стосовно деталізації проектних рішень по ремонту центральних доріг, а саме вулиці Машинобудівників в Чабанах та вулиці Васильківської в Новосілках. В робочій зустрічі також прийняли участь заступник голови з питань ЖКГ Дмитро Шафорост, заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар, депутати Леонід Климчук та Андрій Піщай, помічник голови Олег Наумчук, начальник комунального підприємства Василь Губенко.

Детальніше...

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва з першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Державного Агенства автомобільних доріг України Володимиром Саранча та інженером-проектувальником компанії "Терраінжиніринг" Сергієм Ганюком, стосовно ремонту доріг, а саме вулиці Машинобудівників у Чабанах та вулиці Васильківської у Новосілках (починаючи від перехрестя на Хотів).

Детальніше...

Здобутки комунальників

Новосілки 

Сортуємо сміття по-європейські 

8 точок для відсортованого сміття запрацювали у Новосілках. Впровадити таку ініціативу запропонував голова селищної ради Олександр Киризлієв. До спеціально встановлених контейнерів можна викидати папір, картон, плівку, пластик, скло, радіотехніку та метал. Для всього іншого залишаються сміттєві баки загального призначення. 

Детальніше...

ВРУЧЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО ЧАБАНІВ та НОВОСІЛОК СВІДОЦТВ на ПРАВО ВЛАСНОСТІ на ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, а також КВАРТИРИ

16 червня 2016 року в Києво -Святошинському районному Будинку культури 

відбулося урочисте ВРУЧЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО ЧАБАНІВ та НОВОСІЛОК СВІДОЦТВ 

на ПРАВО ВЛАСНОСТІ на ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, а також КВАРТИРИ!!! 

Детальніше...

с. Новосілки

Кожному будинку нові світильники

У тридцяти багатоповерхівках Новосілок на сходових клітинах встановили біли п’ятсот нових світильників із енергозберігаючими лампами. Відтепер проблема освітлення сходових клітин та інших місць загального користування повністю вирішена.

Детальніше...

Інщі новини

З Днем комунальника! 

Вітаємо колективи ВУЖКГ «Чабани» та КП «Новосілки» з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Дякуємо Вам за щоденну роботу, за професіоналізм та наполегливість! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і омфорт у наших домівках.

Детальніше...

Котельню Новосілок модернізуватимуть

У Новосілківській котельні розпочнеться капітальний ремонт. Для розробки відповідної проектної документації Чабанівська селищна рада вже виділила понад 400 тисяч гривень. Завершити проектний етап робіт планують протягом трьох місяців.

Детальніше...

Школярів возитиме новий автобус

30 грудня з Черкаського автомобільного заводу у Чабани повернувся повністю переобладнаний під шкільні стандарти новий селищний автобус. Він возитиме дітей із Чабанів до Новосілківської школи.

Транспортний засіб дообладнали тахографом, пасками безпеки, проблисковими маячками та загалом модернізували систему безпеки. Роботи проводили трохи менше двох місяців, а їхній кошторис склав близько ста тисяч гривень.

Детальніше...

Жителі гуртожитків у Новосілках отримають нові квартири

Навесні у Новосілках розпочнеться будівництво багатоквартирного будинку. Селищна рада вже затвердила необхідну проектну документацію. Для зведення новобудови знесуть старі погреби біля озера. Таким чином, близько ста осіб, що живуть у старих гуртожитках за адресою Озерна 3 та 7, переселяться у повноцінні квартири.

Детальніше...

ФОТО НОМЕРА

Співробітники комунальної служби Новосілок кожен день старанно працюють. Це їхні руки обрізають дерева, чистять підвали, підмітають вулиці та роблять багато інших корисних речей на благо населеного пункту. Дякуємо!

Детальніше...

Яндекс.Метрика