Духовність та релігія

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!

Вітаємо парафію Свято-Троїцького Храму в Чабанах та її настоятеля о. Мирослава з нагоди Храмового свята!
З давніх часів свято Покрови духовно об"єднує наш народ, вселяє в нього віру у покровительство та захист Божої Матері за людський рід, мир та добро на нашій землі.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЄМО НОВОСІЛКИ З 94-Ю РІЧНИЦЕЮ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ!

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!
ВІТАЄМО ПАРАФІАЛЬНУ ГРОМАДУ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!
Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО"Розвиток Київщини " та себе особисто вітаю всіх жителів Новосілок з 94-ю річницею з дня заснування населеного пункту!

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО-ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ!

19 серпня – Преображення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, народна назва - Другий, або Яблучний Спас.
Преображення Господнє – одне з 12 головних свят церковного календаря.
Це велике християнське свято, присвячене події явлення Божественної величі та слави Ісуса Христа перед трьома учнями під час молитви, коли апостоли Петро, Яків та Іоанн разом зі своїм Учителем Ісусом Христом піднялися на гору Фавор.

Детальніше...

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Дорогі українці! В цей чудовий весняний день щиро поздоровляю вас з одним із найвеличніших християнських свят-ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ –ВЕЛИКОДНЕМ!
Ісус Христос, за біблійними свідченнями, воскрес рано-вранці . Його Воскресіння супроводжувалося великим землетрусом, – Ангел небесний відвалив камінь від дверей гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахучими оліями, аби за звичаєм намастити ними тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився янгол і сповістив про Воскресіння Господнє!

Детальніше...

ВІТАЮ ВСІХ ХРИСТИЯН ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО!

П'ятнадцятого лютого Православна Церква відзначає свято Стрітення Господнього, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор", яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО ТА СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!

Вечір напередодні Старого Нового Року в народі називають Щедрий вечір, Василів вечір, або свято Маланки. Традиційно, цього вечора господині готують кутю, але не просто багату, як на Різдво, а щедру. Також, на українському столі обов’язково мають бути страви зі свинини, ковбаси, кров’янка, сало, холодець, вареники та пироги, якими пригощають рідних, гостей, а також посівальників і щедрувальників.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ -ПЕРШОЮ ПРЕЧИСТОЮ!

28 серпня за новим стилем і 15 серпня за старим стилем православні та греко-католики відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії. 
За православною традицією у цей день Церква згадує про Успіння Божої Матері. Подія забарвлена одночасно сумом тому, що це день закінчення життєвого шляху Богородиці та водночас радістю з'єднання її з своїм сином Ісусом Христом.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ МЕДОВОГО СПАСА!

Медовий Спас-самий перший з трьох Спасів. Святкують його 14 серпня. Це свято співпадає з початком Успенского посту. Вважається, що саме до цієї дати дозріває мед у вуликах та його вже можна збирати. Мед несуть до Храмів та освячують. Люди вірять, що саме тоді мед стає по-справжньому цілющим та лікує від багатьох хвороб. В цей день Православна Церква вшановує пам'ять Семи Мучеників Маковейських, яких було страчено сирійським царем Антіохом Епіфаном у 166 році до н. е. та вшановує Чесний Хрест Древа Господнього. Також цей день в народі називають Мокрим Спасом або Маковієм.

Детальніше...

Поздоровляю православних християн зі святом святого ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ!

Бажаю всім духовного піднесення, миру та достатку!
За православними переказами святий народився приблизно в 3-му столітті і був сином відомого багатого язичника. Батько Пантелеймона відправив його вчитися лікарській справі. Згодом він став одним з найкращих і найшанованіших лікарів. Трохи пізніше він познайомився з проповідником Єрмолаєм. Саме цей чоловік розповів Пантелеймону про християнство і навернув його у віру.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ УКРАЇНЦІВ ЗІ СВЯТОМ ЯВЛЕННЯ ІКОНИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КАЗАНСЬКОЇ!

Трохи з історії та звичаїв...
Святий образ ікони Божої Матері був дивним чином знайдений в 1579 р в місті Казані. Незадовго до цього в місто увійшли війська Івана Грозного, звільнивши його від влади татаро-монгольських ханів.

Детальніше...

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!
Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем СВІТЛОГО ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ-ПАСХОЮ!

Детальніше...

ДОРОГІ ДРУЗІ! ПОЗДОРОВЛЯЮ ВАС ІЗ СВЯТОМ БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Саме у цей день Бог створив світ. Свято Благовіщення для кожного із нас - це свято надії на наше спасіння. 
Історія свята…Одне з найдавніших двунадесятих свят християнської церкви є свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Свято призначене події повідомлення Архангелом Гавриїлом Діві Марії Благої Звістки про Її обраність Господом на землі.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ВСІХ ТЕТЯН З ДНЕМ АНГЕЛА!

В Україні 25 січня відзначають День святої Тетяни - мучениці, яка постраждала за християнську віру в часи Римської імперії. Довгий час в Україні цей день відзначається як неофіційний День студентів.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ЗІ СВЯТОМ СВІТЛОГО РІЗДВА ХРИСТОВОГО!!!

Наступає свято світлого Різдва Христового. Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!!!

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПАРАФІЮ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УПЦ КП с. НОВОСІЛОК ТА НАСТОЯТЕЛЯ о. ОЛЕКСАНДРА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!!!

Щороку 21 вересня православні християни світу святкують велике свято,- Різдва Пресвятої Богородиці (Другої Пречистої). Кажуть, що саме в цей день настає осінь.

За Церковними Переданнями Марія народилася у невеличкому галілейському місті в сім’ї праведних Іоакима та Анни. Подружжя до похилих років було бездітним і це викликало суспільний осуд. Священик в Храмі не захотів прийняти дарів у бездітного Іоакима, бо діти вважалися благословенням Божим, сказавши: «Ти не дав потомства народу Ізраїлю». Засмучений Іоаким подався у пустелю молитися, Анна залишилася вдома і теж молилася.
У цей час їм обом з’явився ангел і сповістив, що Господь почув їхні молитви. "Ти зачнеш і народиш Дочку, благословенну, вище всіх. Через Неї отримають благословення Боже всі земні народи. Через Неї буде дано всім людям Порятунок. Ім'я їй буде Марія", – так сказав ангел Анні.
Дізнавшись радісну новину, подружжя зустрілося біля Золотих воріт Єрусалиму. Через дев’ять місяців Анна народила доньку Марію. Згодом подружжя віддало доньку в Єрусалимський храм, де вона служила до повноліття.
Сьогодні Богородиця символізує єднання Бога з людським родом. А християни просять в Діви Марії захисту та благословення.
Нехай велич і чистота цього свята подарують нам радість і щастя, а віра стане ще тільки більш сильною, щирою та міцною! Бажаю, щоб в житті кожного з нас завжди було місце для великих і маленьких чудес! 
Бажаю Господніх Благословінь та Покровительства Божої Матері!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв.

ЧУДО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА- Михайлове Чудо

19 вересня православні християни світу відзначають свято ЧУДО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА- Михайлове Чудо 
Приблизно в 4 столітті, за легендою, Архістратиг Михайло врятував від руйнування християнський Храм.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ -ПЕРШОЮ ПРЕЧИСТОЮ!

28 серпня за новим стилем і 15 серпня за старим стилем православні та греко-католики відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО  ТА ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ!

У неділю, 19 серпня, увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа на горі Фавор.

Детальніше...

ВІТАЮ ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН З ДНЕМ ПАМ"ЯТІ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА, ЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА!

День Пантелеймона Цілителя щорічно відзначається 9 серпня. Це досить шановане християнське свято, яке приурочене до дня народження святого. У цей день, в усіх Храмах проходять урочисті молебні, де люди вшановують святого Пантелеймона, моляться про одужання своїх близьких і знайомих.

Детальніше...

Вітаю зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Вітаю зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Вважається, що саме в цей день Ісус потрапив до Раю, закінчивши свій земний шлях. На 40-й день після свого воскресіння він вознісся на Небо у плоті і знайшов царство небесне. В пам'ять про цю подію і про обіцянку Христа щодо свого другого пришестя відзначається свято Вознесіння Господнього.

В цей чудовий день бажаю всім українським родинам миру, добра та сімейного благополуччя!
Нехай Господь Благословить!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння-ПАСХОЮ!

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ СВІТЛОГО РІЗДВА ХРИСТОВОГО!

Наступає свято світлого Різдва Христового. Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Небо і земля сьогодні торжествують –Христос Рождається!

Детальніше...

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

У жителя Чабанів Антона Нитюка була давня мрія,- він дуже хотів ноутбук...І ось перед самим Різдвом мрія Антона збулася. В оселю Антона завітали представники ГО"Розвиток Київщини" та вручили давно омріяний хлопцем різдвяно-новорічний подарунок-новенький ноутбук, передали вітальні слова з нагоди свят від Почесного Голови громадської організації Олександра Киризлієва.

Детальніше...

Більше статей...

 1. ВІТАЄМО ВСІХ КАТЕРИН З ДНЕМ АНГЕЛА!
 2. ЗІ СВЯТОМ ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!
 3. ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ!
 4. БУДУЙМО ХРАМ!
 5. ВІТАЄМО ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!
 6. ВІТАЄМО З ДНЕМ АНГЕЛА ВСІХ ОЛЕКСАНДРІВ!
 7. ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО ТА ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ!
 8. ЗІ СВЯТОМ МЕДОВОГО СПАСУ- МАКОВЕЯ!
 9. ЗІ СВЯТОМ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!
 10. З Великим Днем Світлого Христового Воскресіння-святом Пасхи!
 11. ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА ТА БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЬОГО! ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ!
 12. З Різдвом Христовим
 13. ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО АНДРІЯ ПЕРВОЗВАННОГО!
 14. 6 грудня Православна Церква вшановує Святого Благовірного князя Олександра Невського. Вітаємо всіх Олександрів з Днем Ангела!
 15. ВІТАЄМО З ВЕЛИКИМ ХРИСТИЯНСЬКИМ СВЯТОМ СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА ТА ІНШИХ СИЛ НЕБЕСНИХ БЕЗПЛОТНИХ!
 16. Вітаємо Новосілки з Храмовим Святом
 17. СКАРБИ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ: ЗАМОК-МУЗЕЙ РАДОМИШЛЬ
 18. Життя Свято- Троїцької парафії

Яндекс.Метрика