Духовність та релігія

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Дорогі українці! В цей чудовий весняний день щиро поздоровляю вас з одним із найвеличніших християнських свят-ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ –ВЕЛИКОДНЕМ!
Ісус Христос, за біблійними свідченнями, воскрес рано-вранці . Його Воскресіння супроводжувалося великим землетрусом, – Ангел небесний відвалив камінь від дверей гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахучими оліями, аби за звичаєм намастити ними тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився янгол і сповістив про Воскресіння Господнє!

Детальніше...

ВІТАЮ ВСІХ ХРИСТИЯН ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО!

П'ятнадцятого лютого Православна Церква відзначає свято Стрітення Господнього, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор", яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО ТА СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!

Вечір напередодні Старого Нового Року в народі називають Щедрий вечір, Василів вечір, або свято Маланки. Традиційно, цього вечора господині готують кутю, але не просто багату, як на Різдво, а щедру. Також, на українському столі обов’язково мають бути страви зі свинини, ковбаси, кров’янка, сало, холодець, вареники та пироги, якими пригощають рідних, гостей, а також посівальників і щедрувальників.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ -ПЕРШОЮ ПРЕЧИСТОЮ!

28 серпня за новим стилем і 15 серпня за старим стилем православні та греко-католики відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії. 
За православною традицією у цей день Церква згадує про Успіння Божої Матері. Подія забарвлена одночасно сумом тому, що це день закінчення життєвого шляху Богородиці та водночас радістю з'єднання її з своїм сином Ісусом Христом.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ МЕДОВОГО СПАСА!

Медовий Спас-самий перший з трьох Спасів. Святкують його 14 серпня. Це свято співпадає з початком Успенского посту. Вважається, що саме до цієї дати дозріває мед у вуликах та його вже можна збирати. Мед несуть до Храмів та освячують. Люди вірять, що саме тоді мед стає по-справжньому цілющим та лікує від багатьох хвороб. В цей день Православна Церква вшановує пам'ять Семи Мучеників Маковейських, яких було страчено сирійським царем Антіохом Епіфаном у 166 році до н. е. та вшановує Чесний Хрест Древа Господнього. Також цей день в народі називають Мокрим Спасом або Маковієм.

Детальніше...

Поздоровляю православних християн зі святом святого ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ!

Бажаю всім духовного піднесення, миру та достатку!
За православними переказами святий народився приблизно в 3-му столітті і був сином відомого багатого язичника. Батько Пантелеймона відправив його вчитися лікарській справі. Згодом він став одним з найкращих і найшанованіших лікарів. Трохи пізніше він познайомився з проповідником Єрмолаєм. Саме цей чоловік розповів Пантелеймону про християнство і навернув його у віру.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ УКРАЇНЦІВ ЗІ СВЯТОМ ЯВЛЕННЯ ІКОНИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КАЗАНСЬКОЇ!

Трохи з історії та звичаїв...
Святий образ ікони Божої Матері був дивним чином знайдений в 1579 р в місті Казані. Незадовго до цього в місто увійшли війська Івана Грозного, звільнивши його від влади татаро-монгольських ханів.

Детальніше...

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!
Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем СВІТЛОГО ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ-ПАСХОЮ!

Детальніше...

ДОРОГІ ДРУЗІ! ПОЗДОРОВЛЯЮ ВАС ІЗ СВЯТОМ БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Саме у цей день Бог створив світ. Свято Благовіщення для кожного із нас - це свято надії на наше спасіння. 
Історія свята…Одне з найдавніших двунадесятих свят християнської церкви є свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Свято призначене події повідомлення Архангелом Гавриїлом Діві Марії Благої Звістки про Її обраність Господом на землі.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ВСІХ ТЕТЯН З ДНЕМ АНГЕЛА!

В Україні 25 січня відзначають День святої Тетяни - мучениці, яка постраждала за християнську віру в часи Римської імперії. Довгий час в Україні цей день відзначається як неофіційний День студентів.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ ЗІ СВЯТОМ СВІТЛОГО РІЗДВА ХРИСТОВОГО!!!

Наступає свято світлого Різдва Христового. Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!!!

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПАРАФІЮ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УПЦ КП с. НОВОСІЛОК ТА НАСТОЯТЕЛЯ о. ОЛЕКСАНДРА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!!!

Щороку 21 вересня православні християни світу святкують велике свято,- Різдва Пресвятої Богородиці (Другої Пречистої). Кажуть, що саме в цей день настає осінь.

За Церковними Переданнями Марія народилася у невеличкому галілейському місті в сім’ї праведних Іоакима та Анни. Подружжя до похилих років було бездітним і це викликало суспільний осуд. Священик в Храмі не захотів прийняти дарів у бездітного Іоакима, бо діти вважалися благословенням Божим, сказавши: «Ти не дав потомства народу Ізраїлю». Засмучений Іоаким подався у пустелю молитися, Анна залишилася вдома і теж молилася.
У цей час їм обом з’явився ангел і сповістив, що Господь почув їхні молитви. "Ти зачнеш і народиш Дочку, благословенну, вище всіх. Через Неї отримають благословення Боже всі земні народи. Через Неї буде дано всім людям Порятунок. Ім'я їй буде Марія", – так сказав ангел Анні.
Дізнавшись радісну новину, подружжя зустрілося біля Золотих воріт Єрусалиму. Через дев’ять місяців Анна народила доньку Марію. Згодом подружжя віддало доньку в Єрусалимський храм, де вона служила до повноліття.
Сьогодні Богородиця символізує єднання Бога з людським родом. А християни просять в Діви Марії захисту та благословення.
Нехай велич і чистота цього свята подарують нам радість і щастя, а віра стане ще тільки більш сильною, щирою та міцною! Бажаю, щоб в житті кожного з нас завжди було місце для великих і маленьких чудес! 
Бажаю Господніх Благословінь та Покровительства Божої Матері!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв.

ЧУДО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА- Михайлове Чудо

19 вересня православні християни світу відзначають свято ЧУДО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА- Михайлове Чудо 
Приблизно в 4 столітті, за легендою, Архістратиг Михайло врятував від руйнування християнський Храм.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ -ПЕРШОЮ ПРЕЧИСТОЮ!

28 серпня за новим стилем і 15 серпня за старим стилем православні та греко-католики відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО  ТА ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ!

У неділю, 19 серпня, увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа на горі Фавор.

Детальніше...

ВІТАЮ ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН З ДНЕМ ПАМ"ЯТІ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА, ЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА!

День Пантелеймона Цілителя щорічно відзначається 9 серпня. Це досить шановане християнське свято, яке приурочене до дня народження святого. У цей день, в усіх Храмах проходять урочисті молебні, де люди вшановують святого Пантелеймона, моляться про одужання своїх близьких і знайомих.

Детальніше...

Вітаю зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Вітаю зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Вважається, що саме в цей день Ісус потрапив до Раю, закінчивши свій земний шлях. На 40-й день після свого воскресіння він вознісся на Небо у плоті і знайшов царство небесне. В пам'ять про цю подію і про обіцянку Христа щодо свого другого пришестя відзначається свято Вознесіння Господнього.

В цей чудовий день бажаю всім українським родинам миру, добра та сімейного благополуччя!
Нехай Господь Благословить!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння-ПАСХОЮ!

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ СВІТЛОГО РІЗДВА ХРИСТОВОГО!

Наступає свято світлого Різдва Христового. Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Небо і земля сьогодні торжествують –Христос Рождається!

Детальніше...

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

У жителя Чабанів Антона Нитюка була давня мрія,- він дуже хотів ноутбук...І ось перед самим Різдвом мрія Антона збулася. В оселю Антона завітали представники ГО"Розвиток Київщини" та вручили давно омріяний хлопцем різдвяно-новорічний подарунок-новенький ноутбук, передали вітальні слова з нагоди свят від Почесного Голови громадської організації Олександра Киризлієва.

Детальніше...

ВІТАЄМО ВСІХ КАТЕРИН З ДНЕМ АНГЕЛА!

Охорони, захисту та допомоги у всіх добрих справах!
День святої великомучениці Катерини відзначають кожного року 7 грудня. 
З історії великого християнського свята на честь вшанування св. вмч. Катерини....

Детальніше...

ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ!

Жолобні поминальні заходи пам'яті жертв голодомору на Україні відбулися біля Хреста та пам'ятної плити на кладовищі в смт. Чабанах . Заупокійну Літіїю за загиблими відслужив настоятель Свято-Троїцького Храму УПЦ о.Мирослав.

БУДУЙМО ХРАМ!

В ЧАБАНАХ ОСВЯЧЕНО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ ТА ЗАКЛАДЕНО ПАМ’ЯТНУ КАПСУЛУ В ОСНОВУ ЗБУДОВАНОГО ФУНДАМЕНТУ

В селищі міського типу Чабани в день великого православного свята на честь Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниця, при Парафії Свято-Троїцького Храму Української Православної Церкви, відбулося урочисте освячення земельної ділянки і збудованого фундаменту під будівництво нового Храму та закладено пам’ятну капсулу, згідно канонів Православної Церкви.

Освячення провів Владика Макарівський Іларій разом з настоятелем Свято-Троїцького Храму о. Мирославом та духовенством . На урочистих заходах були присутні прихожани Храму, представники громади та Чабанівської селищної ради, забудовники, благодійники та меценати.
Святкові заходи розпочалися Архієрейським Богослужінням у Свято-Троїцькому Храмі Чабанів та продовжилися Хресною ходою і освяченням місця та збудованого фундаменту під будівництво нового Храму.

Владика Макарівський Іларій, за дорученням Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Онуфрія, нагородив Голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва Грамотою та орденом святителя Миколая Чудотворця за заслуги перед Українською Православною Церквою та благодійність, звернувся до парафіяльної громади з промовою та подякував місцевій владі в особі селищного Голови за підтримку православ’я та добрі справи, задля розвитку населених пунктів, суттєву допомогу та сприяння у будівництві Храму в Чабанах.

В цей чудовий день в Чабанах знаково випав в цьому році перший сніг….Вітання з нагоди свого 50-річного ювілею приймав настоятель Свято-Троїцького Храму о. Мирослав.

Слід зауважити, що в Чабанах вже більше 300 років (з часів заснування населеного пункту) не має повноцінного Православного Храму. На сьогоднішній день Богослужіння проходять у облаштованому бувшому житловому приміщенні.

Завдяки наполегливості о.Мирослава, Чабанівської селищної ради та її Голови Олександра Киризлієва, ГО «Розвиток Київщини», меценатів та об’єднання заради спільної мети –побудови нового Храму в Чабанах,- розроблено сучасний архітектурний проект Храму та пройдено відповідну процедуру дозволів та погоджень на будівництво, на будівництві встановлено огорожу, підключено системи електро та водо постачання , залито монолітно-залізобетонний фундамент під Храм. Ранньою весною наступного року
роботи по будівництву Храму в Чабанах будуть продовжені.

Ще в цьому році будуть проведені роботи по зведенню огорожі на будівельному майданчику будівництва Храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в Новосілках, буде збудовано котлован під фундамент майбутнього Храму. Наразі виконано архітектурний проект новітнього Храму, отримано дозвіл на початок будівництва, проведено систему електропостачання та заключено відповідний договір з РЕСом. Ранньою весною наступного року заплановані роботи по будівництву Храму в Новосілках будуть продовжені.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

ВІТАЄМО З ДНЕМ АНГЕЛА ВСІХ ОЛЕКСАНДРІВ!

У кожного є Ангел Хоронитель,
Що пише книгу нашого життя,
А ще є в небі Ангел Покровитель,
Що молиться про наше майбуття́.

Він був колись людиною,як ми із вами,
І серед людей,таких як ми із вами жив,
Лиш Бога він любив найбільше,
І лиш йому він вірою служив.

Беріть із нього приклад та старайтесь,
Прожити з вірою усе своє життя,
Щоби колись Господь вас міг обняти,
Й сказати:сину(дочко) ти моє дитя!

Виконавчий комітет.

Яндекс.Метрика