15 липня 2016 року в Чабанах відбулася 17 позачергова сесія VІІ скликання ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО- СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Завдяки порузумінню з департаментом капітального будівництва Київської ОДА, Києво-Святошинської РДА та Чабанівської селищної ради, враховуючи нагальну необхідність у розпочатку будівництва школи, слухалися питання щодо передачі функції замовника будівництва середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 24 класи в смт. Чабани Києво-Святошинського району Київської області з департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації до Чабанівської селищної ради.

Заслухавши інформацію щодо передачі функції замовника будівництва середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 24 класи в смт. Чабани Києво-Святошинського району Київської області з департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації до Чабанівської селищної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесією селищної ради було вирішено:

Звернутися з клопотанням до департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації щодо передачі функції замовника будівництва середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 24 класи (720 учнів) в смт. Чабани Києво-Святошинського району Київської області з департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації до Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика