На черговій сесії Чабанівської селищної ради депутати прийняли генеральний план розвитку території Чабанів на 20 років. Більшість депутатів рішення підтримали, а п’ятеро обранців утрималися.

Генеральний план – життєво важливий документ для населеного пункту. Згідно закону України «Про регулювання містобудування» – це документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Працювати над генеральним планом почали лише у 2012 році – до того все було на рівні розмов. Тоді селищна рада замовила профільному інституту розробку документу. Останній і найважливіший етап роботи з цього питання особисто курував селищний голова Олександр Киризлієв.

 Відповідно прийнятого рішення, територія Чабанів розширюється більше ніж на 100 гектарів. Значна частина цієї землі знаходиться в державній власності, інша – у приватній. Проте головне, що без погодження селищної ради використовувати відповідні ділянки тепер неможливо. Саме місцева громада визначатиме вектор розвитку всього населеного пункту.

Земля, яка включена до меж Чабанів, має певне цільове призначення. Наприклад, передбачена територія для створення промислової зони, багатоповерхових забудов, школи зі стадіоном, дитячого садочку тощо.

 Наразі у Чабанах працюватимуть геодезисти. Вони розроблятимуть проект землеустрою: робитимуть його з урахуванням внесення змін в межі населеного пункту. Даний проект, згідно чинного законодавства, проходить всі необхідні  погодження які планується завершити протягом декількох місяців.

 

Матеріал підготувала Вікторія Кваченюк

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика