За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітали колектив школи спортивно-бального танцю "Асгард" с.Новосілок Києво-Святошинського району з 5-річчям.
З нагоди свята відбувся святковий концерт в районному будинку культури с.Новосілок, в якому взяли участь біля ста вихованців "Азгарду" різних вікових категорій, а також батьки юних вихованців. Глядачі мали змогу побачити біля тридцяти хореографічних постановок у різних напрямках танцювального мистецтва на досить високому професійному рівні та отримати масу приємних емоцій і вражень. Серед глядачів було приємно бачити батьків та родичів виступаючих, директора школи Ірину Ліщук, завідуючих ДНЗ Аллу Джемесюк та Ларису Товстоног, які вболівали за своїми вихованцями.
З нагоди святкувань було відмічено Почесними Грамотами від селищного голови Олександра Киризлієва керівника "Асгарду" Костянтина Євлашевського, викладачів Олексія та Валентину Скрипнюк, директора Новосілківської школи Ірину Ліщук, директора Будинку культури Світлану Лішук, представників батьківського комітету, які вручив заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар.
Всіх учасників святкового концерту було нагороджено кубками та медалями від селищного голови Олександра Киризлієва, які вручили заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук. Було приємно бачити серед учасників тих, хто уже нагороджений більше ніж десятком медалей.
Асгард- у скандинавській міфології небесне місто, де живуть боги-аси, а у перекладі з французької ас-перший у всьому, пілот вищого класу. У назві ансамблю звучить прагнення до першості, до перемог, закладений сенс танцювального мистецтва. «Асгард» був створений у 2006 році при Боярській міській дитячій школі мистецтв керівником Євлашевським Костянтином Миколайовичем. Одним із важливих кроків у розвитку школи мистецтв є відкриття філіалу в с. Новосілки. Ансамбль спортивного бального танцю «Асгард – Новосілки», святкує свій п’ятий день народження та був створений у 2011 році. На сьогодні в колективі навчається понад 120 учнів. Це переважно мешканці селищ Чабани та Новосілки, також є учні з Крюківщини, Гатного, Теремків. Сформувати у дітей уявлення про багатогранність бального танцю, який поєднує в собі засоби музичного, пластичного, спортивно-фізичного, етичного і художньо-естетичного розвитку – такі завдання ставлять перед собою викладачі колективу - Скрипнюк Олексій Юрійович та Скрипнюк Валентина Володимирівна. Заняття проходять в районному Будинку культури с.Новосілки та Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання.
Скрипнюк Олексій Юрійович - випускник бального відділення БМД школи мистецтв, випускник КВНЗ КОР "Коледж культури і мистецтв" за спеціальністю хореограф-постановник, балетмейстер, артист балету, випускник Європейського університету (бальна хореографія). Призер та фіналіст конкурсів бального танцю СГОСТУ з Європейської та Латиноамериканської програм, приймав участь у міжнародному конкурсі "BLACKPOOL DANCE FESTIVAL - 2008"(м. Блекпул, Велика Британція), призер конкурсу "Морська Мушля"(м. Созопол, Болгарія), багаторазовий фіналіст всеукраїнських конкурсів з бальних танців.
Скрипнюк Валентина Володимирівна - випускниця КВНЗ КОР "Коледж культури і мистецтв" за спеціальністю хореограф-постановник, балетмейстер, артист балету, випускниця Національної Академії керівних кадрів культури та мистецтв (бальна хореографія). Призер та фіналіст конкурсів бального танцю СГОСТУ з Європейської та Латиноамериканської програм, багаторазова фіналістка всеукраїнських конкурсів з бальних танців.
З моменту заснування ансамбль приймає активну участь у всіх міських та районних культурно-масових заходах. Завдяки старанній праці дітей, викладачів та батьків, вихованці ансамблю завжди займають призові місця на міських, обласних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях дитячої творчості, відзначаються почесними грамотами лауреатів, дипломантів, переможців. Вихованці «Асгарду» - постійні учасники Міжнародних та відомих в Україні конкурсів спортивного бального танцю, в тому числі «UKRANIAN OPEN CHAMPIONSHIP»(м.Київ), «KYEW-OPEN»(м. Київ), «Перша столиця» (м. Харків).
Традицією стали постановка і проведення новорічних хореографічних вистав для вихованців за активної участі батьків, учнів та викладачів. Ансамбль спортивного бального танцю «Асгард» має почесне звання «Зразковий дитячий хореографічний колектив".
Розвиток та підтримка в наших населених пунктах культури, мистецтва та спорту також є одними із пріоритетних завдань для селищного голови та Чабанівської селищної ради. Бажаємо "Асгарду" та його вихованцям нових творчих здобутків та перемог на паркеті!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика