Асгард у скандинавській міфології небесне місто. Саме таку назву має ансамбль бального танцю у Новосілках. Там навчаються близько 120 осіб.

 

«Асгард» був створений у 2006 році при Боярській міській дитячій школі мистецтв керівником Костянтином Євлашевським. Пізніше у Новосілках відкрили філіал ансамблю. Серед учнів переважно жителі Чабанів та Новосілок. Також є вихованці з Крюківщини, Гатного та Теремків. У 2012 році ансамбль отримав звання «Зразкового колективу».

 

Бальний танець – один із засобів виховання естетичної та творчої складових у кожній людині. Сформувати у дітей уявлення про багатогранність бального танцю, який поєднує в собі засоби музичного, пластичного, спортивно-фізичного, етичного і художньо-естетичного розвитку – такі завдання на уроках ставлять перед собою викладачі-ведучі хореографи філіалу Олексій і Валентина Скрипнюк. Головною складовою в їхній методиці навчання є професійний та водночас індивідуальний підхід до дітей. Програми для різних вікових категорій відрізняються між собою. «Асгард» – танцювальна школа, в якій можна навчатися незалежно від віку.

 

З моменту заснування ансамбль бере активну участь у всіх міських та районних культурно-масових заходах, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях дитячої творчості. Завдяки старанній праці викладачів, батьків і, звичайно, самих дітей, вихованці ансамблю завжди займають призові місця на міських, обласних, всеукраїнських, конкурсах та фестивалях дитячої творчості та відзначаються почесними грамотами лауреатів, дипломантів, переможців.

 

Колектив спортивно-бального танцю «Асгард» запрошує всіх дітей від 3-х років та дорослих без вікового обмеження поринути в захоплюючий світ бального танцю. Кваліфіковані тренери підготують до змагань та показових виступів. Заняття в групі та індивідуально. Довідки за телефоном: (093) 822-79-98 Олексій Юрійович. Запрошуємо на день народження «Асгард» 29.10.2016 у БК села Новосілки (Озерна, 4), початок - 16-00, вхід вільний. Матеріал підготувала Олена Костюк

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика