2 червня у Чабанах відбулася презентація нової автівки для пункту екстреної медичної допомоги. Сучасний Peugeot «Boxer» обладнаний дефібрилятором, м’якими носилками, кріслом-каталкою, апаратом штучної вентиляції легенів і шийними комірцями. М’яка підвіска у машині сприяє більш комфортному транспортуванню пацієнтів.

 

У церемонії урочистої передачі машини пункту екстреної медичної допомоги взяли участь головний лікар Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Алєксеєнко, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова. Карету екстреної медичної допомоги придбали за рахунок коштів громадської організації «Розвиток Київщини». «Газель», яка до того була закріплена за Чабанами, відправили у Вишневе.

Нове авто вже встигло проявити всі свої найкращі якості. 5 червня на однорічну дитину, яка проживає у Чабанах, по необережності було пролито окріп. Внаслідок цього дитина отримала травму – 20% опіків шкіри. Батьки викликали екстрену медичну допомогу. Малюка всього за двадцять хвилин доставили до столичної лікарні. «У дитини був опіковий шок. Якби ми швидко не відправили її до Києва, то вона могла померти. Peugeot, який тепер у нашому розпорядженні, набагато швидший за «Газель» та має гучніші сирени. Це, звичайно, зіграло значну роль у тому, що малюка вдалося швидко доставити до лікарні», – розповідає старший фельдшер Ростислав Дубініченко. Нагадаємо, пункт екстреної медичної допомоги обслуговує Чабани, Новосілки, Круглик, Кременище, Хотів, Лісники, Ходосіївку, та відрізок Одеської траси ЧабаниКиїв. Контактний телефон екстреної медичної допомоги в Чабанах: +38-095-141-36-35 (цілодобово).

 

Матеріал підготував Олег Наумчук 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика